Застосування ЦОР

Застосування ЦОР. Розробка до уроку у 9 класі



ТЕМА ШКІЛЬНОГО КУРСУ: ОСНОВИ РОБОТИ З ТЕКСТОВОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ
ТЕМА УРОКУ: ОСНОВИ РОБОТИ З ТЕКСТОВИМ ПРОЦЕССОРОМ MICROSOFT WORD.
ХРОНОЛОГІЧНА КАРТА ПІДГОТОВКИ ДО УРОКУ
Критерії
Зміст
Тривалість, хвилин
Порядок пошуку
10
Критерії відбору
Пошук відео яке буде відповідати темі уроку (обробка відео)
«Ознайомлення з Word» (вчительська презентація)
Пошук розробки до свого уроку на smarttech для подальшого використання з можливістю редагування.
20
Визначення способів роботи на уроці
Колективна
Індивідуальна
15
Практичні завдання
Метод навчання: практично-репродуктивний (учні повинні сісти за комп'ютер, завантажити Microsoft Word, ввести текстову інформацію з розданих вчителем карток  і зберегти документ на Робочому столі.
15
Домашні завдання
Заповнити GoogleForm
30
Загалом
1 година 30 хвилин

Тема уроку: Основи роботи з текстовим процессором Microsoft Word.
Мета уроку:
  • Навчальна – ознайомлення учнів з запуском програми Microsoft Word та її інтерфейсом. Формування уявлення учнів про призначення кнопок на панелі інструментів «Стандартна». Формування навичок створення і збереження документів у програмі Microsoft Word, виправлення помилок за допомогою вбудованої функції перевірки орфографії.
  • Виховна – виховання відповідальності, самостійності та наполегливості у навчанні.
  • Розвиваюча – розвиток логічного мислення і кругозору учнів, умінь узагальнювати та міркувати.
Обладнання уроку: дошка, комп'ютери, інструктивні картки, картки із завданнями.
Тип уроку: застосування знань, умінь та навичок.
Компетенції учнів на уроці:
Основні поняття
Основні знання
Основні вміння
Інтерфейс, рядок заголовка, рядок меню, панель інструментів «Стандартна», панель інструментів «Форматування»
Можливості текстового процесора Microsoft Word, основні елементи програмного вікна
Запускати   програму Microsoft Word, зберігати створені документи, користуватися   функцією перевірки орфографії, скасовувати дії
Збереження документа, скасування дій, перевірка орфографії




Основні етапи уроку:
Этап
К-ть хвилин
1. Організаційний момент, психологічна підготовка учнів до уроку.
1
2. Мотивація навчання та актуалізація опорних знань.
2
3. Постановка мети уроку перед учнями.
1
4. Ознайомлення з новим матеріалом
4
5. Первинна перевірка розуміння навчального матеріалу.
2
6. Вказівки на те, що учні повинні запам'ятати.
1
7. Первинна перевірка розуміння навчального матеріалу (відповіді на запитання у посібнику).
1
8. Засвоєння нових знань (виконання вправ за зразком. https://docs.google.com/document/d/1kMVt8BwBloNo3Sa4LoiErMGWvf3nViT6zL9VCciG3sU/edit

).
10
9. Перевірка розуміння навчального матеріалу (виконання практичної роботи).
15
10. Хвилинка релаксації.
1
11. Домашнє завдання до наступного уроку.
1
12. Підбиття підсумків.
1

Немає коментарів:

Дописати коментар